Έναρξη μαθημάτων 11 Σεπτεμβρίου

Πληροφορίες - Εγγραφές
καθημερινά 09:00-21:00

Ελάτε να φτιάξουμε το πρόγραμμά σας και να συνδυάσουμε τα μαθήματά σας. Ενταχθείτε σε μία δημιουργική ομάδα καθηγητών και μαθητών. Δεν προβλέπουμε το μέλλον σας, το δημιουργούμε!


Σήμα ποιότητα ΕΛΟΤ 1433:2008

Πιστοποίηση TUV

Σήμα ποιότητα ΕΛΟΤ 1433:2008

Το φροντιστήριο μας είναι το 1ο στο Νομό Ρεθύμνου που έχει πιστοποιηθεί με το σήμα ποιότητας παροχής υπηρεσιών μέσης εκπαίδευσης σύμφωνα με την τεχνική προδιαγραφή ΕΛΟΤ 1433:2008. Μετά από πολύμηνη προετοιμασία, το Δεκέμβριο 2011, το φροντιστήριο ελέγχθηκε από το φορέα πιστοποίησης TUV AUSTRIA HELLAS και κρίθηκε ικανό να αποκτήσει το συγκεκριμένο σήμα...


Σήμα ποιότητα ΕΛΟΤ 1433:2008

Επαγγελματικός προσανατολισμός

Το φροντιστήριο μας ασχολείται συστηματικά με το θέμα του επαγγελματικού προσανατολισμού τα τελευταία 10 χρόνια.

Η στήριξη των μαθητών σε κάθε τους απορία και προβληματισμό όσον αφορά αυτό τον ευαίσθητο τομέα, αποτελεί για εμάς αναπόσπαστο μέρος της δουλειάς μας. Από το 2006 έως και το 2009 διοργανώναμε κλειστές ημερίδες επαγγελματικού προσανατολισμού στο χώρο...


Οι επιτυχόντες του φροντιστηρίου μας

χρονολογία: [2014] [2013] [2012] [2011] [2010] [2009] [2008] [2007] [2006] [2005] [2004] [2003] [2002]


Σχολικό έτος 2013

ΌνομαΣχολή
ΑΜΠΑΝΑΒΑ ΡΟΔΟΘΕΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΡΟΥΧΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΕΡΝΑΡΔΟΥ ΕΡΙΦΙΛΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΑ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΛΕΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΜΑΝΑΚΙΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΕΣΠΟΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ Σ.Τ.Υ.Α
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΡΕΒΕΚΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΡΑΓΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΖΟΥΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΚΑΛΑΓΑΣΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε.Ε (ΧΑΛΚΙΑΔΑ)
ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΚΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΜΙΩΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΟΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΟΝΗ ΠΑΓΩΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΙΟΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΙΟΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΚΑΛΥΨΩ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΕΡΝΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΡΙΛΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΥΡΘΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΝΕΝΕΔΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΥΚΤΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΟΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΧΑΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΡΕΝΤΗ ΝΤΟΡΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΕΡΛΗ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΜΑ ΤΖΕΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΜΠΙΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΩΝ)
ΤΖΩΡΤΖΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΣΑΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΟΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΛΕΣΣΑΣ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΦΡΑΔΕΛΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΦΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΧΑΡΚΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)