Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2021

ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΒΑΣΣΑΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΦΕΝΤΑΚΗ ΒΙΚΥ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΛΕΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΛΕΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ  ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΘΗΒΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΖΩΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΑΧΝΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΜΕΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗ (Σ.Σ.Α.Σ.) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΜΠΕΝΑΚΗ ΕΛΒΙΡΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΟΓΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΙΚΟΛΙΝΤΑΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ
ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΥΛΑΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΠΑΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Α.Ε.Ν.
ΠΡΟΒΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΡΩΜΑΝΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΣ
ΣΕΡΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
ΣΚΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΟΥΦΑΛΙΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΕΡΙΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΣΟΟΕ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΡΙΛΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΛΑΜΙΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΖΕΛΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΦΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΙΑΠΡΑΖΙΔΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΙΜΠΙΣΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΖΩΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ
ΤΣΙΧΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΟΥ ΜΑΛΤΕΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΨΑΘΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 28310 23995