Επιτυχόντες Πανελληνίων 2018

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΔΑΜ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ-ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΣΟΥΜΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΒΑΒΟΥΔΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΕΛΑΪ ΚΛΑΙΒΕΡ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΒΕΝΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΕΛΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ – ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΓΚΡΙΓΚΟΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΥΠΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΠΟΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΔΕΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ – ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΙΣΜΑΙΛΙ ΡΙΣΙΛΝΤΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΖΙΑΛΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ – ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΝΛΗ ΒΑΣΙΛΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΤΣΙΠΟΥΛΑΚΗ ΖΩΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΚΕΡΙΜΑΚΗ ΚΛΕΙΩ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΕΡΙΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΛΗΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΟΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΥΜΠΙΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΚΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΚΑΝΤΕ ΑΘΗΝΑ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ – ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΡΑΤΙ ΚΛΕΒΙΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΡΑΔΑΚΗ ΛΗΔΑ – ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ(ΡΟΔΟΣ)
ΜΠΕΡΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΑΖΟΥ ΧΑΡΑ – ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
ΝΕΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ – ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΞΕΡΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΞΗΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΞΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ)
ΠΑΛΙΕΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑ – ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΕΛΕΝΗ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΤΥΧΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΗΓΟΥΝΑΚΗ ΕΥΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΙΣΣΑ ΝΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΙΣΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΣΑΡΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ-ΟΠΑ)
ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΣΤΑΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΡΑΤΗΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΖΙΤΖΙΚΑ ΕΥΘΑΛΙΑ – ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗ ΣΙΜΙΝ – ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΙΤΣΕ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ(ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ ΘΕΟΔΩΡΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ – ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ – ΠΑΝΤΕΙΟ)
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΟΥΡΦΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΑΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΨΑΘΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 28310 23995