Επιτυχόντες Πανελληνίων 2019

ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΒΟΥΔΑΚΗ ΕΛΙΝΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 68
ΒΑΡΔΟΥΝΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) 40
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) 77
ΒΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ – ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 34
ΓΑΓΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΑΪΔΑΡΤΖΗ ΑΝΘΗ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 7
ΓΑΝΤΑΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 40
ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) 37
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΣΚΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ – ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 53
ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΩΝΣΝΤΑΝΤΙΝΑ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΔΡΑΜΑ) 101
ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 103
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) 46
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΛΟΥΚΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 25
ΚΑΦΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΕΡΙΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΙΜΙΩΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 13
ΚΛΑΨΙΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 87
ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΔΑΚΗ ΧΑΡΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) 63
ΜΑΚΡΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ – ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΜΑΥΡΟΣ ΜΑΝΟΛΗΣ – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)
ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΥΡΤΩ – ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΑΘΗΝΑ) 42
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΚΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ – ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΑΝΙΤΣΚΑ ΤΟΝΙΑ – ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΡΓΗ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) 1
ΜΠΕΡΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΙΡΛΙΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 50
ΜΥΣΤΡΑΚΗ ΒΑΓΓΕΛΙΩ – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΓΙΑΝΝΕΝΑ)
ΞΥΔΑΚΗ ΧΑΡΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 137
ΟΥΡΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ) 10
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ – ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΠΑΠΑΤΖΑΝΗ ΑΘΗΝΑ – ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 60
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 19
ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΤΑ – ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 379
ΠΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 4
ΠΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΠΟΘΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΡΕΝΤΗ ΑΛΕΣΟΝΑ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΣΑΒΟΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΜΟ ΡΕΤΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) 21
ΣΑΡΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ 12
ΣΙΑΛΓΚΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ – ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) 45
ΣΟΥΦΑΛΙΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 58
ΣΠΑΧΙΟΥ ΣΑΡΑ – ΟΙΚΟΝΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 6
ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ – ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΥΠΟΠΥΡΑΓΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) 16
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ – ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) 137
ΣΤΡΟΡΑ ΧΡΥΣΑ – ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) 120
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) 89
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ – ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) 138
ΤΖΙΦΑ ΡΟΖΙΤΑ – ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 120
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΕΛΕΝΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ – ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ – ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 156
ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ – ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 20
ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ – ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΨΩΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) 201
ΨΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ – ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΑΤΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ – ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε μας στο 28310 23995